ĎAKUJEM ZA VAŠU REGISTRÁCIU NA NOVOROČNÝ ONLINE KOUČING!

Uvidíme sa online vo štvrtok, 10. januára 2019 večer o 18:00.

Prístupový link na koučing vám pošlem e-mailom pred jeho začiatkom. Počas koučingu vám okrem iného prezradím, ako si môžete uplatniť BONUS: prvý mesiac členstvo v ŠKOLE ŠŤASTIA len za 1 euro!

ŠŤASTIE NA DOSAH

len za 6,90 eur

Bežná predajná cena knihy: 12,90 eur

Staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.

V škole nás učili toho veľa, ale to, ako sa cítiť šťastne, nás neučili. Šťastie však každý z nás v živote hľadá a veľmi po ňom túži.
Kniha Šťastie na dosah vás nabije novou energiou, zharmonizuje život a nakopne vás k vytúženej zmene. Je skvelým sprievodcom pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť šťastne, viesť spokojný a naplnený život. Ponúka prvý krok k oslobodeniu sa od starých a nefunkčných návykov a otvára nové možnosti na tvorenie svojho vlastného príbehu. V tejto knihe vám odhalím najlepšie overené techniky, ktoré z vás dokážu spraviť najšťastnejšieho človeka, akého poznáte.