RADOSŤ ZO ŽIVOTA

Staňte sa najšťastnejším človekom, akého poznáte.

Online kurz Radosť zo života máte k dispozícii okamžite po uhradení vašej objednávky.

KURZ JE URČENÝ (NIE) LEN PRE ŽENY

Kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA je vytvorený pre ženy, ale pozýva aj mužov, ktorí túžia objaviť, ako v sebe prebudiť skutočnú radosť zo života a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.
Veľmi si želám, aby mohlo každý deň čo najviac ľudí o sebe povedať, že sa cítia šťastne. Pokiaľ máte chuť online kurz odporučiť - povedzte o ňom na Facebooku. 

Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA je pre Vás:

aj keď ste relatívne spokojný človek, ale stále vám niečo chýba k tomu, aby ste pociťovali naozajstnú radosť zo života
keď sa momentálne nachádzate v úplne blbom rozpoložení a všetko by ste najradšej rovno zabalili
uvažujete nad zmenami v osobnom alebo pracovnom živote, ale nemáte istotu, čo a ako spraviť, aby to naozaj fungovalo

AKÝ PRÍNOS DO ŽIVOTA VÁM KURZ MÔŽE DAŤ?

UVOĽNENIE

Pomôže vám zbaviť sa úzkosti, pochybností a strachu a objaviť poklady, ktoré skrýva vaša duša.

LÁSKU K SEBE

Znovuobjavíte, ako sa mať úprimne rada a naučíte sa prijímať bez výčitiek a s radosťou 🙂

SEBAVEDOMIE

Nájdete stratený kľúč k zvýšeniu sebavedomia, dobrého pocitu zo seba a vlastnej výnimočnosti.

RADOSŤ

Objavíte, čo potrebujete pochopiť, vedieť a - hlavne UVOĽNIŤ - aby ste mohli v sebe prebudiť naozajstnú radosť zo života.

SILU A PROSPERITU

Ukotvíte v sebe zdroj vlastnej vnútornej sily a odvahy a nastavíte sa na prosperitu vo všetkých oblastiach života.

SPOĽAHNUTIE NA INTUÍCIU

Zistíte, ako sa napojiť a spoľahnúť na svoju intuíciu a pritiahnuť si dobré veci do života.

''Šťastie máte na dosah viac, ako si možno dokážete predstaviť.''

 

~ Nora Šulíková

PREČO SOM VYTVORILA ONLINE KURZ RADOSŤ ZO ŽIVOTA?

V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom raketovo naštartovala vďaka intenzívnym kurzom a transformačným tréningom, ktoré mi úplne zmenili život. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂
Veľmi si želám, aby mohlo každý deň čo najviac ľudí o sebe povedať, že sa cítia šťastne. Pokiaľ máte chuť online kurz odporučiť - povedzte o ňom na Facebooku. 

Čo v kurze nájdete a čo vďaka nemu navyše získate:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM, ku ktorému získate prístupové údaje do členskej zóny a môžete sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • KAŽDÝ TÝŽDEŇ NOVÉ TÉMY v členskej zóne: uvoľňujúce meditácie, hlboké transformačné meditácie, bonusy, texty, MP3 nahrávky alebo pracovné listy.
 • Všetko budete mať PREHĽADNE USPORIADANÉ, takže sa môžete k jednotlivým témam pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí vám len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.

 • VEĽKÁ VÝHODA online kurzu je, že NIČ VÁM NEUNIKNE. Prístup do členskej zóny vám zostane a tak si môžete jednotlivé témy prechádzať kedykoľvek budete mať priestor a čas.

 • Prístup do súkromnej Facebookovej skupiny, kde budete môcť bezpečne a bez obáv zdieľať vaše myšlienky, skúsenosti, radosť, pokroky a budete mať moju každodennú podporu 🙂
 • 7 EXTRA BONUSOV  v hodnote 1290 eur

BONUSY v hodnote 1290 eur

BONUS #1 (v hodnote 1075 eur)

5 x ONLINE KOUČING K TÉMAM
Pre každú tému som nahrávala ŠPECIÁLNY ONLINE KOUČING a zodpovedala som aj na konkrétne otázky k témam v kurze. Týchto vysielaní je celkovo 5. Pokiaľ by ste mali ešte ďalšie otázky, ktoré počas vysielania náhodou neodzneli, napíšte mi e-mail a osobne vám odpoviem e-mailom na vaše konkrétne otázky.

BONUS #2 (v hodnote 90 eur)

AUDIO NAHRÁVKY NA STIAHNUTIE
Využite čo najviac času produktívne a zároveň si doprajte radosť zo života kdekoľvek. Celý online kurz si môžete stiahnuť v audio formáte, aby ste ho mohli mať všade po ruke.

BONUS #3 (v hodnote 29 eur)

ZASLÚŽIM SI LÁSKU / meditácia
Možno si myslíte, že nie ste dosť dobrá, alebo že si nezaslúžite lásku, dobrý život, hojnosť, alebo peniaze. Vďaka tejto hlbokej transformačnej meditácii tieto presvedčenia necháme odísť.

BONUS #4 (v hodnote 29 eur)

ZÁHRADA RADOSTI / meditácia
Pozrieme na to, ako prekvitá vaša záhrada radosti. V tejto špeciálnej meditácii si vytvoríte vlastnú záhradu radosti, do ktorej sa môžete kedykoľvek vrátiť a môžete si v nej pestovať všetko, čo vám robí radosť. Uvidíte, koľko v nej toho už máte a čo všetko si do nej môžete zasadiť 🙂

BONUS #5 (v hodnote 29 eur)

WORKSHOP SNOV / audiozáznam
Objavíte, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny. Počas workshopu sa naučíte základnú techniku interpretácie snov, aby ste mohli ľahko pochopiť odkazy svojich snov. Dozviete sa tiež, ako objaviť riešenia každodenných záležitostí, ktoré sú ukryté v snoch.

BONUS #6 (v hodnote 19 eur)

DENNÍK SNOV / PDF na stiahnutie
Denník snov vám napovie, ako preniesť kúzlo vašich snov do vášho života. Je to totiž najsilnejší nástroj, aký ste kedy mohli objaviť na to, aby ste mohli pochopiť múdrosť svojich snov a teda seba 🙂 Navedie vás na to, ako si na sny spomenúť, keď sa zobudíte. A okrem ich zapisovania objavíte aj ďalšie spôsoby, ako si zlepšiť schopnosť sa na sny ľahko rozpamätať.

BONUS #7 (v hodnote 19 eur)

MEDITÁCIA SNOV
Vyberte si sen, ktorý sa vám sníval a ktorý sa vám zdá nezrozumiteľný alebo záhadný a chcete zistiť, čo vám chce naznačiť. Táto špeciálna meditácia vás navedie na to, ako ho dešifrovať.

Online kurz Radosť zo života máte k dispozícii okamžite po uhradení vašej objednávky.

Čo vás čaká každý týždeň:

 • Úvodné video s vysvetlením témy týždňa.
 • 1 uvoľňujúca technika ku konkrétnej téme.
 • 1 hlboká transformačná meditácia ku konkrétnej téme, ktorá vám pomôže uvoľniť a odblokovať nánosy a bloky, ktoré vám bránia cítiť radosť každý deň.
 • Praktické návody a úlohy k téme, ktoré získate buď vo forme textu alebo mp3 a dalšie užitočné rady a tipy. Vďaka nim sa vám podarí začať si užívať výsledky ešte rýchlejšie 🙂
 • BONUS na každý týždeň: Záznam z ONLINE KOUČINGU, počas ktorého som odpovedala aj na konkrétne otázky ku konkrétnej téme týždňa. Pokiaľ by ste náhodou mali otázky, ktoré počas vysielania nezazneli, tak mi napíšte e-mail a osobne vám zodpoviem e-mailom vaše konkrétne otázky.

PROGRAM A TÉMY ONLINE KURZU

1. TÝŽDEŇ: UVOĽNENIE 

Otvorte škatuľku, do ktorej ste sa nechali zavrieť
Prečistíme a uvoľníme: vaše pochybnosti, strach, obavy a úzkosť, ktoré vás sťahujú. Naučíte sa, ako si dovoliť a dopriať oddych a ukľudnenie kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. (Otvoríme 9. októbra 2017)

2. TÝŽDEŇ: SCHOPNOSŤ PRIJÍMAŤ

Zlepšite svoju schopnosť prijímať bez výčitiek
Prečistíme a uvoľníme: nedostatok sebavedomia, sebahodnoty, sebadôvery, lásky k sebe a pocitu, že nič neznamenáte. Naučíte sa prijímať seba, lásku, radosť, šťastie a hojnosť bez výčitiek. (Otvoríme 16. októbra 2017)

3. TÝŽDEŇ: RADOSŤ

Zistite, čo vám robí naozaj radosť a prebuďte svoju schopnosť užívať si život
Prečistíme a uvoľníme: sabotovanie samého seba, nerozhodnosť a bloky, ktoré vám bránia tešiť sa zo života a pritiahnuť si viac hojnosti v akejkoľvek oblasti. Naučíte sa, ako pozvať do svojho života naozajstnú a úprimnú radosť. (Otvoríme 23. októbra 2017)

4. TÝŽDEŇ: SILA A PROSPERITA 

Objavte vlastnú vnútornú silu a nastavte sa na prosperitu 
Prečistíme a uvoľníme: strach zo zmeny, strach z neúspechu, strach z úspechu, pocit, keď sa cítite neviditeľne a keď nemáte odvahu. Naučíte sa tiež, ako si nepripúšťať kritiku a nastavíte sa na prosperitu v akejkoľvek oblasti vášho života. (Otvoríme 30. októbra 2017)

5. TÝŽDEŇ: OTVORENIE INTUÍCIE 

Spojte sa so svojim vnútorným zdrojom a prirodzenou podstatou
Prečistíme a uvoľníme: bloky, ktoré vám nedovoľujú spoľahnúť sa na vlastnú intuíciu. Objavíte tiež, ako si zlepšiť intuíciu, napojiť sa na svoj vnútorný hlas a vedieť sa naň spoľahnúť. (Otvoríme 6. novembra 2017)

Cieľom kurzu je predovšetkým:

 • Zbaviť vás blokov a nánosov, ktoré vám komplikujú osobný a pracovný život a bránia vám cítiť radosť zo života.
 • Nastaviť vás na to, aby ste sa pohli v živote ďalej, objavili skryté poklady svojej duše a dokázali sa nakopnúť k aktivite a udržali sa v tom.

Čo tento kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia. 

 • Jednotlivé lekcie a moduly sú nahraté v kurze, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá, s výnimkou živého vysielania 1x za týždeň  v súkromnej Facebookovej skupine, počas ktorého bude odpovedať na vaše konkrétne otázky k téme týždňa.
 • Kurz nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíte preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online kurzu je, že ho môžete absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budete cítiť a čo sa reálne bude vo vašom živote meniť, závisí jedine od vás a od toho, ako poctivo budete jednotlivé časti kurzu absolvovať.

 • Kurz nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť.

 • Kurz nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.

KOĽKO KURZ STOJÍ

197 eur

MÔŽEM ZAPLATIŤ NA SPLÁTKY?

ÁNO, kurz môžete zaplatiť na 2 splátky.

2 x 107 eur

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Keďže som začínala som od nuly, viem, aké dôležité je premyslieť si, do čoho každé euro investujete. Preto máte pri kúpe online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA 100% ZÁRUKU SPOKOJNOSTI. Ak budete robiť jednotlivé transformačné techniky a úlohy a budete mať úprimný pocit, že vám to nič neprinieslo, dajte nám, prosím, vedieť e-mailom do 30 dní od kúpy kurzu a peniaze vám vrátime. Požadujeme však vaše čestné slovo, že ste robili každú techniku a cvičenie a e-mailom popísané vaše detailné vysvetlenie, prečo vám kurz nefungoval, aby sme ho mohli ešte viac zlepšiť. Dôvodom, prečo máme takúto požiadavku, je fakt, že keď poctivo prejdete každou technikou, tak získate obrovskú hodnotu a veľkú radosť zo života.

KTO VÁS BUDE CELÝM KURZOM SPREVÁDZAŤ

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný a NLP koučing, emočný detox, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka, expertka na anglický jazyk, mama úžasného 11-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

ČO HOVORIA O SPOLUPRÁCI S NOROU KLIENTI

Milá Norika, všetko, čo robíš v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu Tvojich klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Tebou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk
Keďže som ešte predtým nevyskúšala žiadny koučing, obávala som sa, ako to bude prebiehať, čo mám od toho očakávať a či naozaj môžem zmeniť niektoré hlboko zakorenené veci za pár desiatok minút. Oslobodila som sa od vecí, ktoré som nevedela inak odstrániť. Určite transformačný koučing s Norou odporúčam, pretože má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu

Online kurz Radosť zo života máte k dispozícii okamžite po uhradení vašej objednávky.

MOŽNO VÁS EŠTE NAPADLI OTÁZKY...

Je online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA naživo alebo online?

Kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA je 5- týždňový online program, ktorý absolvujete online. Stačí, keď máte počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Koľko stojí online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA?

Cena online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA je: 197 eur. Pokiaľ sú vaše fakturačné údaje iné, ako slovenské, tak cena kurzu podlieha DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online kurzu môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA DO KURZU a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA máte k dispozícii okamžite po uhradení vašej objednávky. E-mailom vám pošleme prístupové údaje do členskej zóny kurzu a môžete sa do toho pustiť ihneď 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online kurz trvá 5 týždňov a zúčastniť sa ho môžete individuálnym tempom v čase, ktorý vám vyhovuje najviac. Odporúčame však prejsť jednotlivé kroky postupne tak, ako sú uvedené v kurze.

V akom čase bude online kurz prebiehať?

K online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA získavate neobmedzený prístup. Môžete ho teda absolvovať v čase, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Ráno, poobede, večer, je to na vás 🙂

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA získavate neobmedzený prístup, preto sa nemusíte obávať, že vám niečo utečie. Môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako vám to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Na online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA sa môžete prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu: 197 eur + DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ by ste si kurz objednali zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte mi na e-mail: nora@stastienadosah.sk. Čítam osobne každý e-mail a robím všetko pre to, aby som odpovedala najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak mi, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Online kurz Radosť zo života máte k dispozícii okamžite po uhradení vašej objednávky.

Máte otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Napíšte mi e-mail na:

nora@stastienadosah.sk