ŠKOLA ŠŤASTIA

Staňte sa najšťastnejšou ženou, akú poznáte vďaka Emočnému detoxu, o ktorom hovorí toľko žien...

KROK 1) Toto je len pre ženy

KROK 2) Kliknite a prihláste sa na ďalšej stránke

KROK 3) Začnite s Emočným detoxom v Škole šťastia hneď dnes

V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA

Keď mi nabehlo na FB Šťastie na dosah, tak som sa intuítivne pridala do skupiny. Po prvom webinári som sa bez váhania prihlásila do Školy Šťastia. V on-line škole som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Noriky ale aj druhých žien v Denníku Vďačnosti mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak sa v reálnom živote začali diať zázraky. Nový ľudia, nové postoje. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria HusovskáKozmetika a líčenie, @makeupkapusany

ZAŽÍVAM VIAC ŠŤASTNÝCH CHVÍĽ V MOJOM ŽIVOTE A INAK REAGUJEM NA SITUÁCIE

Nemala som obavy vstúpiť do ŠKOLY ŠŤASTIA, pretože som už počúvala jeden EMOČNÝ DETOX a veľmi sa mi pozdával. Vstup za 1 € na mesiac bol dostatočne dlhou dobou na overenie programu. Zmeny sú u mňa skôr nenápadné: v reakciách na situácie, v hodnotení situácií. Môj problém je psychický, preto využívam hlavne EMOČNÝ DETOX, a keďže je ich tam veľa, rozhodujem sa intuitívne, ktorý si v daný týždeň vyberiem. Meditáciu som využila jednu - ale bola úžasná. Týkala sa témy "Zaslúžim si lásku". Ale celkovou doterajšou zmenou je viac drobných šťastných chvíľ v mojom živote. Najviac v ŠKOLE ŠŤASTIA využívam EMOČNÝ DETOX, je to to, čo sa mi najviac páči. Zaujal ma aj online kurz: “AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU" . Školu som už odporučila jednej priateľke a určite, ak bude vhodná príležitosť, budem odporúčať aj iným.
Eva Konečná

ŽIADNE ČÁRY-MÁRY, ALE POSTUPNE SA MI ZAČÍNAJÚ DIAŤ ZMENY, KTORÉ SOM SI PRIALA

V mojom živote sa za poslednú dlhšiu dobu nazbierali udalosti,ktoré mali nemalý dopad na moju psychiku a celkové prežívanie života. Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa projektov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin projekt ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. V Škole šťastia je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť. Dokonca som historicky prvou víťazkou súťaže o osobnú konzultáciu, ktorá bola pre mňa zoslaná práve včas. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Nikola Pastrňáková

ZBAVÍTE SA NEPOTREBNÝCH NÁVYKOV A BUDE SA VÁM ĽAHŠIE DÝCHAŤ

Neváhala som vôbec ani na chvíľu 🙂 Emočný detox mi pomáha ukľudniť sa, viac pozorovať seba aj okolie. Všímam si ešte intenzívnejšie súvislosti, rôzne detaily, zdanlivé náhody okolo mňa. Určite odporúčam túto techniku pre úplne každého človeka. Pomôže to zanalyzovať, pochopiť a zahodiť už nepotrebné myšlienky, či návyky, ktoré ho držia v zacyklenom kruhu, miesto toho, aby zužitkoval životný čas na pozitívny rozvoj. Nora je príjemný človek, veľký profesionál, nadšený svojou prácou, v ktorej sa neustále vyvíja. Techniky, ktorými sa zaoberá, Vám určite zmenia " flow" a bude sa Vám ľahšie dýchať.
Lucia C.

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti, www.mariekostelecka.cz

DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA A ODHALIŤ SVOJ POTENCIÁL

Určite by som Emočný detox odporučila tomu, kto nevie, prečo sa mu dejú určité veci, kto netuší, čím chce naplniť svoj život a čomu sa chce v živote venovať, ako aj tomu, kto potrebuje nakopnúť k činnosti, kto chce odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová

PRAVIDELNÝ PRÍLIV POZITÍVNEJ ENERGIE A RADOSTI

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk

ZA KRÁTKY ČAS DOKÁŽE ODSTRÁNIŤ NEGATÍVNE A BLOKUJÚCE PRESVEDČENIA

Určite EMOČNÝ DETOX s Norou odporúčam, pretože má profesionálny prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk

CÍTIM SA CELKOVO OVEĽA SEBAVEDOMEJŠIA A SILNEJŠIA

Nemala som obavy pustiť sa do EMOČNÉHO DETOXU ako takého. Už som absolvovala školenia osobnostného rastu a vedela som, že práca na sebe je nevyhnutná súčasť úspešného života. Skôr som sa obávala jeho načasovania. Vzhľadom k tomu, že v tom čase som prechádzala čerstvým rozchodom s mojim manželom, s ktorým mám aj deti. Nevedela som si predstaviť, ako mám zvládnuť túto životnú situáciu a ešte k tomu sa snažiť osobnostne rozvíjať. Preto aj moja prvá odpoveď bola nie, ale keď mi Nora vysvetlila, ako mi to môže pomôcť celé toto obdobie zvládnuť oveľa ľahšie a rýchlejšie, tak som si povedala, že to skúsim. Našla som v sebe skryté talenty a dary a nadobúdam nové poznania o sebe a svojich schopnostiach, o ktorých som ani netušila. Akoby som sa cez noc zmenila na Superwoman. Dostávam odpovede na otázky, ktoré by som si nikdy predtým nepoložila a pritom zásadne ovplyvňujú môj život. Vždy mám z toho zimomriavky.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu

UVOĽNILA SA MI VEĽKÁ ZÁŤAŽ
A SOM SCHOPNÁ RACIONÁLNE KOMUNIKOVAŤ

Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž, som schopná racionálne komunikovať s ľuďmi, ktorí ma predtým dokázali vytočiť. KTO SA NEBOJÍ HLASU SVOJHO PODVEDOMIA, BUDE Z EMOČNÉHO DETOXU VEĽMI PROFITOVAŤ Veľa užitočného do každodenného života mi prinášajú aj online koučingy s doplňujúcimi tipmi, ako si s ľahkosťou uvoľniť záťaž.
Dáša Berackováprekladateľka

CÍTIM SA VIAC A VIAC SAMA SEBOU

Vstup do ŠKOLY ŠŤASTIA bol pre mňa nadšením po nových transformačných technikách. Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, strašne veľa dobrých rád a môžem si to pozrieť opakovane. Samozrejme online koučing je pecka, je v tom energia. ŠKOLU ŠŤASTIA som odporúčala aj kamoške. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, cítim sa viac a viac sama sebou 🙂
Silvia Karľová

MÁM OMNOHO RADOSTNEJŠÍ ŽIVOT A MÁM RADŠEJ SAMU SEBA 

Všetko sa začalo kúpou knižky Šťastie na dosah, potom webinárom Ako sa pohnúť v živote ďalej, možnosťou stiahnutia mojich prvých meditácii a to ma presvedčilo začať Emočný detox vo financiách. Ďalej som absolvovala online kurz Radosť zo života, ktorý som odporúčila aj mojej kamarátke, ktorá si ho nevedela vynachváliť. A sada 24 meditácii to bol tiež veľmi pekný bonus. Neváhala ani sekundu a prihlásila som sa aj do Školy šťastia. A čo mi to dalo? Prinieslo mi to omnoho väčší rozhľad, že keď si dokážem veci naplánovať, mať seba radšej, vidieť na synovi to krásne, mám omnoho radostnejší život. Nore patrí obrovské ďakujem a verím tomu, že to nebolo náhodou prečo som si vtedy knižku kúpila. Na Škole šťastia sa mi páči to, že si sama určíš, čo ti kedy vyhovuje, či si dáš meditáciu, detox, alebo si len tak niečo prečítaš. Je to veľmi profesionálne a detailne vypracované, aj pravidelnými koučingmi sa o nás Nora stále zaujíma, čo je ozaj veľmi milé. Veľmi si Noru vážim a ďakujem za všetky rady a skúsenosti o ktoré sa s nami delí. Je to super!
Janka V.

NAJVÄČŠIE ZMENY VIDÍM NA SVOJEJ PSYCHIKE A ZOBÚDZAM SA PLNÁ ENERGIE

Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky. Od začiatku mi bola veľmi sympatická a práve preto, keď mi predstavila Emočný detox, som sa rozhodla, že do toho idem. Jednoducho som len vedela, že toto je niečo, čo môže posunúť kvalitu môjho života na úplne inú úroveň. A nemýlila som sa. Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike. Zobúdzam sa plná energie a chuti do nového dňa a dokonca mi stačí menej spánku ako predtým. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč. Preto, ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke, či jednoducho neviete ako ďalej, alebo potrebujete zhodiť nejaké to kilo a nič Vám nefunguje, ste na tej najsprávnejšej adrese.
Lenka Floreková

UŽ VIEM POVEDAŤ AJ "NIE"  A NEROBIŤ VECI ZA OSTATNÝCH

Predtým ako som sa rozhodla pre Emočný detox, som mala problém komunikovať v angličtine a radšej som sa dorozumievala v nemčine, alebo rukami nohami, len nie po anglicky 🙂 Pri mojom štúdiu však musím pracovať s odborným textom v anglickom jazyku a to bolo pre mňa utrpenie. Zároveň som nedokázala ľuďom povedať „nie“, čo ma veľmi hnevalo, ale nemala som odvahu to zmeniť. Cítim sa viac uvoľnene (už nie som ten uzlíček nervov). Približne do 2 týždňov som konverzvovala po anglicky a bolo to super 🙂 Angličtina už pre mňa nie je taký strašiak ako kedysi. Navyše už viem povedať aj "nie" a nerobiť veci za ostatných. Na koučingu sa mi najviac páčilo ako prirodzene prebiehali tieto zmeny v mojom živote. Určite Emočný detox odporúčam každému, kto chce riešiť svoj problém s angličtinou, resp. s komunikáciou ako takou. Je to výborný spôsob ako sa dozvedieť o sebe niečo viac a prekonať svoj strach. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Ramona Babošová

ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

DO 13 DNÍ OD ZAČATIA S EMOČNÝM DETOXOM SA MI ZLEPŠILA  KOMUNIKÁCIA S BRATOM, KTORÁ VIAZLA NA MŔTVOM BODE UŽ 5 ROKOV!!!

Školu šťastia doporučujem takmer každý deň… Je množstvo techník a meditačných skupín, kde ľudia hľadajú pomoc v akejkoľvek forme. Pre vstup do tejto školy som sa rozhodla po prečítaní knihy Šťastie na dosah. Pravdou je, že aj ten, kto neverí na meditačné techniky, po vyskúšaní si meditácii a Emočného detoxu a dodržaní postupov pri nich, musí sám na sebe vidieť, že nastali určité zmeny v jeho živote. Emočný detox funguje určite veľmi individuálne a tak to je aj v mojom prípade. Konkrétne sa u mňa zlepšila komunikácia s bratom, ktorá viazla na mřtvom bode už 5rokov…Časový interval od momentu začatia Emočného detoxu bol šokojúci…13 dní … po 5 rokoch!!! Samozrejme, že som pokračovala a zlom nastal dokonca po 2 dňoch v inom vzťahovom prípade. Školu šťastia môžem navšítviť kedykoľvek, keď mám čas, nič nemusím, len dodržať pokyny pri a po Emočnom detoxu, je to čas na oddych, na upratanie si myšlienok na nový osobný rast, dobitie životných batériíí... Škola šťastia ti môže pomôcť, aby si sa cítila lepšie, ak sa tak nedeje, aby si bola lepším človekom pre svojich najbližších a záhadným spôsobom sa ti to vráti späť… Som rada, že môžem byť v Škole šťastia.
Eva Grondžáková

VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková

EMOČNÉ DETOXY SÚ TOP A CÍTIM, AKO SA POSTUPNE UVOĽŇUJÚ NÁNOSY V PODVEDOMÍ, ĽAHŠIE KOMUNIKUJEM S OKOLÍM

Do ŠKOLY ŠŤASTIA som sa rozhodla vstúpiť hlavne preto, že som sa dostala ku knihe Šťastie na dosah, ktorá ma veľmi oslovila a páčila sa mi a tiež som si veľmi vychutnala adventné meditácie od Nory. Boli úžasné. Takže nemôžem hovoriť o obavách, skôr som mala nejaké očakávanie, ktoré sa mi naplnilo viac ako x-násobne 🙂 V ŠKOLE ŠŤASTIA som druhý mesiac a môžem povedať, že zmeny sa pomaličky začínajú odzrkadlovať aj v reálnom živote. Emočné detoxy sú top... aj keď na jednej strane vyčerpávajúce a ich dojazd je niekedy silný, ale na druhej strane cítim, ako sa postupne uvoľňujú nánosy chybných programov v podvedomí. U mňa je to ďaleko ľahšia komunikácia s okolím a silnejšia intuícia, čo sa mi naozaj páči. V ŠKOLE ŠŤASTIA sa vždy veľmi teším na VESMÍRNE ODKAZY, to sa priznám, že sa už neviem dočkať, kedy bude pondelok a ja si prečítam "návod na týždeň" 🙂 . Niekto pondelky nenávidí, ja ich aj vďaka úžasnej Nore a jej projektu mám rada. Či by som ŠKOLU ŠŤASTIA odporučila aj svojim známym? Určite áno, aj to robím z jednoduchého dôvodu... život si treba užívať a nie prežívať ... akurát, že drvivá väčšina ľudí sa dnes prepletá medzi problémami, ktoré sa dajú riešiť... len treba trocha disciplíny, chuti, viery v seba a v ľudí, ktorí vedia vypočuť, pomôcť, ukázať cestu... Ja sama som sa dostala do štádia, že som nevedela ako ďalej... dnes pomaličky začínam vidieť svetlo na konci tunela a verím, že to bude lepšie a lepšie. Chcem vyjadriť jedno VEĽKÉ ĎAKUJEM Tebe, úžasná Nora. Si skvelý človek, na ktorého sa môžem kedykoľvek obrátiť s problémom a viem, že sa snažíš pomôcť. To je pre mňa veľká vzácnosť. Aj keď sa nepoznáme osobne, cítim, že Ti veľmi záleží na tom, aby som bola šťastná a spokojná. A to je pre mňa naozaj veľmi pozitivny pocit.
Katarína Petríková

POZORUJEM NA SEBE ZMENU. RÁNO SA ZOBÚDZAM ĽAHŠIA, NIE NA KILÁ, ALE POCITOVO A SOM POKOJNEJŠIA.

Keďže som sa pred rokom rozhodla pre EMOČNÝ DETOX pod Noriným vedením, nemala som vôbec žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia. Ba práve naopak, potešilo ma to. Hlavne vzťahy medzi ľuďmi, na pracovisku aj v rodine nie sú vždy idealne, vedia človeka rozladit. Pozorujem na sebe zmenu. Odkedy som začala počúvať Norine rady v online koucingu a robím detox duše, som pokojnejšia. Ráno sa zobúdzam akokeby "ľahšia". Nie na kilá, ale pocitovo. Pokojná, to je správne slovo. Pred rokom som netušila, čo sú meditácie, myslela som si, že to asi nie je nič pre mňa. Odporúčam každej žene, ktorá chce pohnúť niečím vo svojom živote, no z rôznych dôvodov sa nedarí, vyskúšať aj túto formu práce na sebe. Na Škole šťastia sa mi páči to, že nič nie je nasilu. Vyberiem si, čo chcem riešiť, či to alebo ono, kedy chcem. U mňa prevláda potreba zlepšovania vzťahov nielen medzi ľuďmi, ale aj k sebe samej. Myslím si, že práve to mnohé ženy potrebujú. Často sú v rebríčku priorít na mieste poslednom práve ony samé.
Mariana Malová

EŠTE NIKDE SOM SA DOTERAZ NESTRETLA S TAK ÚŽASNÝMI NAHRÁVKAMI, NAJRADŠEJ BY SOM LEN POČÚVALA JEDEN EMOČNÝ DETOX ZA DRUHÝM

Este nikde som sa doteraz nestretla s tak uzasnymi nahravkami. Nevedela som kde od radosti zacat. Ci s karierou alebo vztahmi ci s prosperitou. Kazda oblast je zaujimava a prospesne je si ju vycistit. Nakoniec som si dala asi 2 meditacie z kariery. Mala som par dni 'peklo' v praci. Jedna pohroma za druhou. Od zaciatku som vedela, ze je to cistenim sa a ze ked to zvladnem posuniem sa dalej a konecne si zacnem verit, ze to co robim, robim dobre. Sice som clenkou len druhy mesiac a najradsej by som nic nerobila len pocuvala jeden detox za druhym, ale ako zneju Vase rady,  vsetko s mierou a nechat si cas na dojazd. Urcite by som odporucila Vasu Skolu stastia aj ostatnym.... vlastne uz som sa o tom rozpravala aj s priatelkami. Ale najlepsia reklama je vlastna skusenost, tak snad inspirujem neskor mojimi skusenostami a vysledkami aj moje okolie. Este raz chcem zdoraznit, ze uzasne robite to co robite! Pokracujte v tom! Velmi sa tesim na dalsie a dalsie informacie a rady ako napredovat a zmenit ci premenit negativne myslienky na pozitivne a opravit to co bolo nechtiac vychovou a dobou nadobudnute.
Jana P.

KROK 1) TOTO JE LEN PRE ŽENY

KROK 2) KLIKNITE A PRIHLÁSTE SA NA ĎALŠEJ STRÁNKE

KROK 3) ZAČNITE S EMOČNÝM DETOXOM V ŠKOLE ŠŤASTIA HNEĎ DNES A PODEĽTE SA O TO, ČO SA VÁM PODARILO