ŠKOLA ŠŤASTIA

 

Napadla Vás ešte nejaká otázka?

Neváhajte a napíšte mi e-mail: nora@stastienadosah.sk

ŠKOLA ŠŤASTIA
Prihláška do transformačného online klubu pre ženy

 

 • EMOČNÝ DETOX® V OSOBNEJ AJ PRACOVNEJ OBLASTI, ku ktorému získate okamžite prístupové údaje do členskej zóny a môžete sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách. Už v tejto chvíli na vás čaká 23+ hlbokých odblokov.
 • TRANSFORMAČNÉ KOUČINGY S NOROU ŠULÍKOVOU: Každý mesiac 1 x 90 min. večer NAŽIVO vysielaný ONLINE tématický transformačný KOUČING, rady a nasmerovanie v tých témach, s ktorými si momentálne neviete poradiť. 
 • VESMÍRNE ODKAZY: Pravidelná energetická predpoveď vás nasmeruje každý týždeň v tom, čo môžete spraviť, aby ste zlepšili svoje vzťahy, naladili sa na prosperitu vo všetkých oblastiach života, kariérne rástli a boli vitálna.
 • VZDELÁVANIE K VEDOMÉMU PRÍSTUPU K ŽIVOTU: Video-prednášky na horúce témy osobného a pracovného života a pravidelná dávka najnovšieho know-how a svetových trendov v oblasti osobného rozvoja a celostného prístupu k životu.
 • MEDITÁCIE A KREATÍVNE VIZUALIZÁCIE: Každý mesiac 1 x večer spoločná online transformačná meditácia, kreatívna vizualizácia alebo programovanie pozitívnych výsledkov v rôznych oblastiach života.
 • INŠPIRATÍVNY ONLINE MAGAZÍN: TELO / MYSEĽ / SRDCE / DUŠA: Podcasty, rozhovory s inšpiratívnymi ženami ako ste vy, motivačné články, skutočné príbehy, atraktívne súťaže a overené tipy na ceste za šťastným ja.
 • PODPORNÝ KRUH INŠPIRATÍVNYCH ŽIEN + UZAVRETÁ DISKUSIA: Budete môcť bezpečne a bez obáv zdieľať vaše myšlienky, skúsenosti, radosti, trápenia, pokroky, budete mať intenzívnu podporu a získate odpovede na vaše otázky.

3 DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRED VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY. ČÍTAJTE POZORNE!

 

 • 1
  UPOZORNENIE
  EMOČNÝ DETOX® nie je v žiadnom prípade náhradou za riadnu lekársku starostllivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. 
 • 2
  ČLENSKÝ POPLATOK SA STRHNE AUTOMATICKY
  ČLENSKÝ POPLATOK 27€ SA AUTOMATICKY STRHNE Z VAŠEJ PLATOBNEJ KARTY PO 30 DŇOCH OD AKTIVOVANIA ČLENSTVA ZA 1€ . Po vyplnení a odoslaní prihlášky autorizujete platobnú kartu k pravidelnej 30-dňovej platbe (počnúc dátumom objednávky). Avšak VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU. Na strhnutie 30-dňového poplatku vás UPOZORNÍME VŽDY 7 DNÍ VOPRED E-MAILOM, aby ste mohli v prípade potreby svoje členstvo kedykoľvek zrušiť. Skontrolujte si aj priečinky spam, reklamy alebo sociálne siete, pretože niekedy sa e-mail s upozornením 7 dní vopred môže zatúlať aj tam. Členstvo za 1 euro sa dá absolvovať len 1x.
 • 3
  ČLENSTVO SA DÁ KEDYKOĽVEK ZRUŠIŤ
  Členstvo sa dá v prípade potreby zrušiť tak, že nám pošlete e-mail so žiadosťou o zrušenie na: podpora@stastienadosah.sk (počas pracovných dní od 9:00-17:00).

Momentálne akceptujeme platobné karty: Visa, Visa Electron a Mastercard.

 

Nora Šulíková

transformačný a NLP koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Informácie a techniky, ktoré v ŠKOLE ŠŤASTIA nájdete, mám rokmi overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a spokojných klientoch. Keď chcete do svojho života vniesť viac kľudu, uvoľnenia, lásky, sebavedomia a predovšetkým šťastia, v ŠKOLE ŠŤASTIA vám ukážem, ako na to. Zároveň vám garantujem, že pokiaľ budete poctivo absolvovať všetky možnosti, ktoré vám ŠKOLA ŠŤASTIA ponúka, tak máte moju 100% záruku spokojnosti. Máte 30 dní na to, aby ste sa uistili, že vám ŠKOLA ŠŤASTIA vyhovuje tak, ako ju tvorím.
Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk
V Škole šťastia som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Noriky ale aj druhých žien mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak v reálnom živote SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe svetlo.
Ria Husovskákozmetika & líčenie, @makeupkapusany
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk
Vstup do ŠKOLY ŠŤASTIA bol pre mňa nadšením po nových transformačných technikách. Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, strašne veľa dobrých rád. Samozrejme ONLINE KOUČING JE PECKA, JE V TOM ENERGIA. Školu som odporúčala aj kamoške. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, cítim sa viac a viac sama sebou 🙂
Silvia Karľová
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu
Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. VEĽMI MI TO POMOHLO, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a odporúčam ďalej.
Ľuba Slaninková