ŠKOLA ŠŤASTIA

 

Napadla Vás ešte nejaká otázka?

Neváhajte a napíšte mi e-mail: nora@stastienadosah.sk

ŠKOLA ŠŤASTIA
Prihláška do transformačného online klubu pre ženy

 

  • EMOČNÝ DETOX® V OSOBNEJ AJ PRACOVNEJ OBLASTI ku ktorému získate okamžite prístupové údaje do členskej zóny a môžete sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách. Už v tejto chvíli na vás čaká 22+ hlbokých odblokov.
  • TRANSFORMAČNÉ KOUČINGY S NOROU ŠULÍKOVOU: Každý mesiac 1 x 90 min. večer NAŽIVO vysielaný ONLINE tématický transformačný KOUČING, rady a nasmerovanie v tých témach, s ktorými si momentálne neviete poradiť. 
  • VZDELÁVANIE K VEDOMÉMU PRÍSTUPU K ŽIVOTU: Video-prednášky na horúce témy osobného a pracovného života a pravidelná dávka najnovšieho know-how a svetových trendov v oblasti osobného rozvoja a celostného prístupu k životu.
  • MEDITÁCIE A KREATÍVNE VIZUALIZÁCIE: Každý mesiac 1 x večer spoločná online transformačná meditácia, kreatívna vizualizácia alebo programovanie pozitívnych výsledkov v rôznych oblastiach života.
  • INŠPIRATÍVNY ONLINE MAGAZÍN: TELO / MYSEĽ / SRDCE / DUŠA: Podcasty, rozhovory s inšpiratívnymi ženami ako ste vy, motivačné články, skutočné príbehy, atraktívne súťaže a overené tipy na ceste za šťastným ja.
  • PODPORNÝ KRUH INŠPIRATÍVNYCH ŽIEN + UZAVRETÁ DISKUSIA: Budete môcť bezpečne a bez obáv zdieľať vaše myšlienky, skúsenosti, radosti, trápenia, pokroky, budete mať intenzívnu podporu a získate odpovede na vaše otázky.

UPOZORNENIE: EMOČNÝ DETOX® nie je v žiadnom prípade náhradou za riadnu lekársku starostllivosť a nie je vhodný pre ľudí, ktorí užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. 

 

ČLENSKÝ POPLATOK 27€ SA AUTOMATICKY STRHNE Z VAŠEJ PLATOBNEJ KARTY PO 30 DŇOCH OD AKTIVOVANIA ČLENSTVA ZA 1€ . Po vyplnení a odoslaní prihlášky autorizujete platobnú kartu k pravidelnej 30-dňovej platbe (počnúc dátumom objednávky). Avšak VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU. Na strhnutie 30-dňového poplatku vás UPOZORNÍME VŽDY 7 DNÍ VOPRED E-MAILOM, aby ste mohli v prípade potreby svoje členstvo kedykoľvek zrušiť. 

 

Nora Šulíková

transformačný a NLP koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Informácie a techniky, ktoré v ŠKOLE ŠŤASTIA nájdete, mám rokmi overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a spokojných klientoch. Keď chcete do svojho života vniesť viac kľudu, uvoľnenia, lásky, sebavedomia a predovšetkým šťastia, v ŠKOLE ŠŤASTIA vám ukážem, ako na to. Zároveň vám garantujem, že pokiaľ budete poctivo absolvovať všetky možnosti, ktoré vám ŠKOLA ŠŤASTIA ponúka, tak máte moju 100% záruku spokojnosti. Máte 30 dní na to, aby ste sa uistili, že vám ŠKOLA ŠŤASTIA vyhovuje tak, ako ju tvorím.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.

Stanka ŠeminskáNezávislá Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay, www.seminska.sk

Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.

Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk

Určite transformačný koučing s Norou odporúčam, pretože má profesionálny a trpezlivý prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.

Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk

Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.

Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu